Tomáš Červenka, bývalý student

Chceš poznat mladé lidi ze zahraničí, procvičit angličtinu, naučit se vést diskuzi a zlepšit své argumentační schopnosti?
A to všechno s hrazeným týdenním pobytem?
Pojeď s námi v září na výměnu mládeže do turistického střediska ve Lhotce u Mělníka!
Seznámíš se s lidmi z Itálie, Kypru, Bosny, Německa, Polska a Rumunska, rozšíříš si své obzory a získáš mnoho zajímavých zkušeností!

O co jde?

Před napsáním Communicative Yourope jsme se shodli, že přímo dovednost komunikace je ve školních lavicích stále podceňovaná. Schopnost zformulovat a obhájit svůj názor je však potřeba jak v každodenním životě, tak při hledání práce, či aktivním zapojení se do veřejného dění. Nesmíme mít strach se vyjadřovat a nesmíme být lhostejní s opodstatněním, že to někdo jiný dokáže lépe.

Projekt Communicative Yourope ti pomůže naučit se základním rétorickým dovednostem a schopnostem prosadit svůj názor, či překonat nervozitu z jeho projevení.

Výměna proběhne 22. – 30. září 2019 ve Lhotce u Mělníka. Projekt je organizován bývalými studenty Gymnázia Jana Palacha ve spolupráci s Tmelníkem. Doprava, ubytování i strava jsou plně hrazeny programem Erasmus+.

Pokud tě projekt zaujal a rád by ses jej účastnil, nebo se jen zeptal na pár otázek, neváhej nás kontaktovat na:
t.cervenka4@gmail.com

Přihláška zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNi27ECIvUlRY6cKdQLUe3TLZ6J2ykh8er6TEFyL3Tpx8ITw/viewform